Schoolpoort Blog

Leren op afstand?

Aerobe en Schoolpoort hebben online leren makkelijk gemaakt. En daarmee ook het onderwijs op afstand.

Met 1 klik start je een videosessie met je groep of individuele leerlingen. In Schoolpoort worden leerdoelen en taken klaargezet. De leerresultaten zijn direct zichtbaar. En leerlingen hebben zo single-sign-on toegang tot Basispoort, CITO, Office 365, Google Classroom et cetera.

"Zelfs deze grootste digibeet kan aan 't werk op afstand dankzij Schoolpoort. Superhandig! Doelen klaarzetten, volgen, administratie compleet met aantekeningen, chatten, linken naar filmpjes, video bellen, enz'

Sylvia Versteeg - SaKS Scholen

Via ons heb je één aanspreekpunt voor al jouw oplossingen voor online leren op afstand. Meest belangrijk om te weten is, vinden wij, dat onze oplossingen ook na deze crisis juist optimaal zijn. Je investeert dus in een toekomstbestendige oplossing. De huidige situatie maakt dat je als school of bestuur je digitale online omgeving juist een boost voor de toekomst geeft. Want lesgeven en leren met behulp van ICT zou in feite natuurlijk een natuurlijk onderdeel moeten zijn van je onderwijsproces.'

Dank jullie wel voor het vele goede werk. Nu zie ik wat Schoolpoort doet! Met 2 scholen onder mijn beheer, werkt de school die met Schoolpoort werkt optimaal. Ik kan alles volgen, kan kinderen en ouders complimenteren, individueel een bericht sturen. Ik kan groepen leerlingen een bericht sturen en samen met leerkrachten enthousiasmeren. Blijf ons aub de komende weken helpen en assisteren want wij waarderen dit echt heel erg. Zie het voor jullie als een kans want na deze crisis komt er een wederopbouw en dan weten scholen pas wat ze missen!'

Anja Jansen-van de Laar - Prodas Scholen

Aerobe en Schoolpoort werken hier nauw samen. Ons team is in staat om de omgeving voor jouw school binnen 24 uur tot 48 uur operationeel te maken!